florawood.com.tr
FLORA WOOD HAKKINDA

 

Hakkımızda

Flora Wood ailesi olarak 2016 yılında butik olarak başlattığımız üretim serüvenimizi 2021 yılından itibaren daha güçlü ve heyecanlı bir şekilde yeni fabrikamızla ve ekibimizle devam ettiriyoruz. Ahşap ile endüstriyel tasarımı terzi usulü bir araya getirdiğimiz mobilyaları uygun fiyatlarla, kalite ve güvenilirlik esasları ile sizlere sunmaktayız. Yemek odasından yatak odasına, televizyon ünitelerinden koltuk takımlarına, çalışma odası takımlarından mobilya aksesuarlarına kadar geniş ürün yelpazesi ile hizmet vermekteyiz.

Satış öncesi ve sonrası müşteri memnuniyetini ön planda tutan politikamız ile müşterilerimizin her zaman yanında olduğumuzu hissettirerek çözüm odaklı hizmet vermeye devam ediyoruz. Evinizi, ofisinizi ya da işyerinizi yenilemek, dekorasyonunuzu değiştirmek veya tamamı ile dekore etmek için siz de bize ulaşabilir; kaliteyi, sağlığı ve doğallığı yaşam alanınıza nasıl entegre edeceğimizi konuşmayı talep edebilirsiniz. Alışılagelmiş çizgilerin dışında orijinal ürünlerle ahşabın yaşam alanınıza katacağı pozitif duyguları yaşamak isterseniz Firmamızın ürünlerini incelemenizden ve bizimle irtibata geçmenizden memnuniyet duyarız.

İnsana değer veren yönetim anlayışımız gereği içinizde oluşan güzel duygulardan ve memnuniyetinizden daha çok bizi motive eden bir unsurun bulunmadığını bilmenizi isteriz.


Misyonumuz; güzel ülkemiz başta olmak üzere tüm dünyaca tanınan, yarattığı istihdam ve döviz getirici faaliyetlerle ülkemiz ekonomisine faydalı, etik ve sosyal sorumluluğunun bilincinde olan, sektörün global ölçekte aldığı payı artırmada rolü olan güçlü bir firma olarak saygıdeğer halkımızı da gururlandıracak işler yapmaktır.